İnşaatlarınızın ve şantiyelerinizin ihtiyaçlarını  23tonluk tankerlerimizle  Su hizmeti vermektedir. Özellikle şantiye sahasında toz engelleme , yol yıkama çalışmaları konusunda deneyim sahibi ekibimizle her an hizmetinize hazırız..

Firmamız bir çok buyuk projede sorunsuz hizmet vermis olup en ufak aksama yasanmamıstır. Toz engelleme çalısmaları, yol yıkama ve insaat yıkım sulama, beton sulama gibi hizmetleri deneyimli ekibiyle her an karsılamaya hazırdır.. Santiye suyu ve insaat suyu ihtiyaçlarınızı karsılamayı arzu eder, hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti eder telefonlarınızı bekleriz.

Firmamız, inşaat alanlarında bulunan depolarınıza anında Depo suyu hizmeti vermektedir. İnşaatlarda en fazla su tüketildiği an sıva, alçı, şap yapıldığı zamanlardır. Bu zamanlarda müşterilerinin memnuniyetini kazanmak adına inşaatlarda suya bağlı çalışmanın duraksamaması için hizmet verdiği müşterilerine en hızlı şekilde su servisi yapmaktadır.

Gök Su olarak inşaatlarda yeni dökülmüş betonlarda yanma olmaması için müşterilerimizin isteği üzerine beton suyu diye bilinen beton sulaması yapmaktayız.


:

:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.