» Ansasayfa » Haberler

Bunu Paylaş

Havuz suyu satışı - Kuyu suyu satışı - Tanker suyu satışı - Havuz dolumu


Şirketimiz gök su istanbul hakına Su hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

Kurulusundan  bugune  bir çok alanda talepler doğrultusunda firmaların, Şirketlerin, İşyerlerinin, Cafe, Restourant, Yemek firmaları, Sanayi kuruluşları, Beton santralleri, ve  Havuzların Saunaların  yanısıra Devlet daireleri, Hastane, Üninersite Gibi bir çok kurum ve kurulusun su ihtiyaçlarını karşılamaktadır..

Firmamız 2002 yılından bugune hizmet verdiği kişi ve kurulusların her geçen gun artması sonucu geniş  müşteri potansiyeline hizmet vermektedir.

Hizmette aksama yasanmaması  için daima kendini yenilemiş buyumeden yana tutum sergilemekle söktörün SAYGIN Ender firmalarından olmanın haklı gururunu yaşamaktadır..

Şirketimiz güler yüzlü çalışanları , bakımlı araçlarıyla sizdeğerli müşterilerine7/24 hizmet verme arzusu içerisinde olduğunu  arz eder sağlıklı günler dileriz ...

7/ 24 hizmet süratli teslimat           İLETŞİM ::0530 612 97 35Hizmet bölgelerimiz

Acıbadem, Akfırat, Ataşehir, Aydınlı, Bostancı, Beykoz, Çamlıca, Çekmeköy, Çengelköy, İçerenköy, Göztepe, Kadıköy, Kavacık, Kartal, Maltepe, Orhanlı, Pendik, Riva, Samandıra, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Şekerpınar, Taşdelen, Tepeören, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Gebze, Yenidoğan, Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine Hizmet Vermekteyiz..


Bağlantılar


kullanma suyu

havuz suyu

tanker su

havuz dolumu

Su Analizi Raporu


2010 © Copyright Gök Su - Tüm Hakları Saklıdır.
KUYU SUYU SATIŞI, HAVUZ SUYU SATIŞI, TANKER SUYU SATIŞI, TANKER SUCU, KULLANIM SUYU, OTO YIKAMA SUYU, SANAYİ SUYU, VİLLA SUYU, DEPO SUYU, SUCU TANKER, BAHÇE SUYU